Gizlilik İlkeleri

Bu gizlilik ilkeleri iltekteknoloji.com tarafından, Yaklaşım Yayınları’nın gizlilik konusundaki sorumluluklarının tesbiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler iltekteknoloji.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve İnternet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

Sitemizde alışveriş sepetinizin takibi ve aynı reklamların ardarda görülmesinin engellenmesi için Cookie’lerden yararlanılmaktadır. Cookie’lerden size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması ve tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konularda yararlanılmaktadır.

Yaklaşım Yayınları www.iltekteknoloji.com adresinde yer alan bağlantıların gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Sitemizin kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, e-posta adresi gibi), istatistiksel bilgilerini (yaş, yıllık gelir gibi) ve kişiye özel bilgilerini (vergi numarası, kimlik numarası vb.) girmelidir.

Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımıza bilgi ve kampanya haberleri ve materyallerini göndermek için kullanmaktayız. İletişim bilgileri ayrıca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacaktır. Sitemizde verdiğiniz kişisel ve iletişim bilgileriniz iltekteknoloji.com dışında 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistik bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır.

Sitemizin sipariş formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, e-posta adresi gibi) ve finansal bilgilerini (kredi kartı gibi) girmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımıza sipariş verdikleri ürünleri göndermek için kullanmaktayız. İletişim bilgileri ayrıca kullanıcımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacaktır. Finansal bilgiler ise, doğrudan bankaların yüksek güvenlikli sunucuları üzerinden sanalpos sistemi ile sipariş tutarının ödenmesi için kulllanılacaktır. Kredi kartı işlemlerinin yanısıra (finansal) kredi kartı bilgilerini girmek istemeyen müşterilerimiz için hiç bir şekilde finansal bir bilgi içermeyen havale ve kapıda ödeme sipariş işlemleride müşterilerimize sunulmaktadır. İsteğine bağlı olarak kullanıcı siteye kaydını iptal ederek kendi bilgilerini veritabanımızdan sildirtebilir.

iltekteknoloji.com sitesinde hiçbir şekilde kredi kartı bilgileriniz kayıt edilmez, arşivlenmez. Bu yüzden yaptığınız alışveriş esnasında ve sonrasında kredi kartı bilgilerinizin güvenliği noktasında endişe etmenize gerek yoktur. Ödeme aşamaları tamamen müşteri tarafından seçilen Bankaların kendi yüksek güvenlikli sunucularında gerçekleştirilir. Banka ile iltekteknoloji.com sitesi arasındaki süreçlerde SSL şifrelemesi kullanılır. Bilgileriniz şifrelenerek banka sunucularına ulaştırılır.

Test

Form Gönderimi

Tamam

İletişim
Hilal Mah. 687 Sk. No : 3 / 7 Çankaya - ANKARA
0 312 440 42 85
info@iltekteknoloji.com.tr
Sosyal Medya
Copyright 2024 İltek Teknoloji. Tüm Hakları Saklıdır Web Tasarım Teknobay