Kullanım Şartları

www.iltekteknoloji.com sitesine eriştiğinizde aşağıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve bağlı kalacağınızı kabul ve beyan etmiş olmaktasınız.

  1. Aksi belirtilmediği sürece site içerisinde yer alan yazılı ve görsel materyallerin telif hakkı iltekteknoloji.com a aittir. iltekteknoloji.com'un lisanslı markalarını sattığı ürünlerin görselleri, logo ve ünvanları ilgili şirketlerin tescili altındadır. Bu materyallerin yeniden dağıtımı, kopyalanması ancak ilgili şirketin iznine bağlıdır.
  2. Web sitesinden yararlanma sorumluluğu kullanıcıya aittir. Web sitesi içerisinde yer alan bilgiler genel teamüller doğrultusunda oluşturulmuştur. Web sitesinde yer alan bilgilerle kullanıcının yapacağı işlemler sonucunda uğrayacağı zararlardan dolayı iltekteknoloji.com sorumlu kabul edilemez.
  3. Üçüncü bir siteye iltekteknoloji.com tarafından verilen veya başka sitelerde yer alan iltekteknoloji.com bağlantılarının güvenliğini iltekteknoloji.com kabul etmez. Bu sitelere erişimde kullanıcının uğrayacağı zarar ve ziyandan dolay iltekteknoloji.com sorumlu tutulamaz.
  4. Yayınlanan içeriğin kesintiye uğramasından, gecikmesinden veya hatalı olmasından dolayı iltekteknoloji.com hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  5. iltekteknoloji.com yukarıda yer alan bu maddeleri haber verme zorunluluğu olmadan değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.
Test

Form Gönderimi

Tamam

İletişim
Hilal Mah. 687 Sk. No : 3 / 7 Çankaya - ANKARA
0 312 440 42 85
info@iltekteknoloji.com.tr
Sosyal Medya
Copyright 2024 İltek Teknoloji. Tüm Hakları Saklıdır Web Tasarım Teknobay